#lajme, #edicioniinformativ ora 15:30 data 23 Mars 2023 #TvKlan #KlanLajme

Spiker: Anjola Hamzaj

S&P rrit për herë të parë vlerësimin për Shqipërinë: Turizmi dhe financat publike premtojnë qëndrueshmëri

Rama: Sazani, kartëvizita e Shqipërisë në mesdhe. Ulim tatimfitimin për pagat e larta në qershor

Polici i operacionales, në pranga si trafikant droge. Pjesë e rrjetit që do të shiste 1 kg kokainë

1 në 8 persona vuajnë nga sëmundjet e veshkave, rritet numri. Mjekët: Shkak moskonsumimi i lëngjeve

Shkon në 143 numri i viktimave nga sulmi terrorist i ISIS në Rusi, arrestohen 11 persona

Humbja me miqësoren me Kilin, më e rënda nën drejtimin e Sylvinho. Trajneri: 3 gola janë shumë

/tvklan.al