EMISIONI 406 – TV KLAN

EMISIONI 406

Të ftuar:
Florjan Salaj – Super taksa e piktorit. Sa mirë? Sa keq?
Arben Imami – Beni, ish miku dhe armiku i piktorit.
Ema Andrea – Ema, e zhgenjyer nga piktori.
Inis Gjoni
Eni Jani
Genci Fuga – ‘10 vjet martesë’ në Teatrin Kombëtar
Xhuli ft Gena – Një udhëtim nga dielli i Prishtinës në Dubai e Santorini
Laura Toska – Laura këndon ‘Emri yt jam unë’
Nazmi Mema & eljos bino – Të enjten super fashion party te Living
Hysni Zeqiri – ‘fale’ o Hysni fale’
Hajredin Gjeta – Ftesa e Hajredinit: ‘hajt së bashku të këndojm’
Sadri Imeri – Imituesi i Arian Canit nga Prishtina
Ardi Daullxhiu – Sërish apeli i një të mjeri nga Durrësi

[youtube url=”ttp://www.youtube.com/watch?v=QZGhQGRGhQg” width=”560″ height=”315″]

[youtube url=”http://www.youtube.com/watch?v=QZGhQGRGhQg” width=”560″ height=”315″]

Kategori
ZONE E LIRE
0 Komente

Përgjigju

*

*

Emisione