Mbrëmja e sotme kishte rezervuar emocione të shumta dhe performanca spektakolare në “X Factor Albania” nga të gjithë artistët e mbetur në garë.

Një ndër to ishte edhe fakti se sonte nuk lishte të eleminuar. Lajmi surprizë u prit me entuziazëm nga të gjithë.

Tashmë gara vijon për Alis, Niki, Anisa, Kleansa, The Chemicals, Jet./tvklan.al