ZONE E LIRE – EMISIONI 621 – TV KLAN

ZONE E LIRE – EMISIONI 621

Emision: 29.06.2018

Të ftuar:

Bleona Qerreti – Bleona / Jeta, vepra, te rejat e fundit dhe klipi me i ri
Intervista – “Ne rrjeten e Bleones”
Intervista – “Nen lekuren e Bleones”

Rez Veleshenja – Super personazhi / Vani fton Canin, Cani fton Vanin
Intervista – “Veleshenja ky super aktor”

Arian Cani – Super personazhi / Vani fton Canin, Cani fton Vanin
Intervista – “Vani a ke mall?”

Tan Brama & CO – Kercimi i rruges / Ja videoklipi i ri i Bramatan

Lidia Lufi – ‘Po ti kush je?’ Muzike / ‘Home”, Lidia Lufi vjen nje kenge ta pazakonte

Kris Bala – Muzike / Kris Bala, super reperi vjen me ‘bebe’

 

Kategori
ZONE E LIRE
0 Komente

Përgjigju

*

*