ZONE E LIRE – EMISIONI 651!

ZONE E LIRE – EMISIONI 651!

12:47 09/03/2019

Lulzim Basha – Revolte e popullit apo revolte e Pallatit?

Fitim Zekthi dhe Arjan Curi – Debati / Si t’u duk Lul Basha?

Sazan Guri dhe Blendi Sulaj – “Ja perse refuzova te behem deputet”!

Po ti kush je? Kristi Bardi, aktorja mes Londres dhe Tiranes!

Teater / “Antigona” ne skenen e Kicos te Pedonalja!

Opera / “La Bohème” te Pallati i Kongreseve!

LAJMET

Të ngjashme

KPT
KPT
UKT Doktori