ZONE E LIRE – EMISIONI 662! – TV KLAN

ZONE E LIRE – EMISIONI 662!

Emision: 24.05.2019

Hakmarrja e Patozit: Kush perfiton?!

Artiola dhe Magic 4 vijne me nje kenge per koken!

“Tango”, nga 29 maj te Turbina dhe Amfiteatri!

Shqiptaro-francezi qe i ben promo me humor shqiptareve!

Tiri vjen me “Zemer”!

Maratona nr 157, pse Sotir Qirjaqi nuk ka frike nga vdekja!

Teater – “Shkumsi” i kufinjve Kosove-Serbi!

Kategori
ZONE E LIRE
0 Komente

Përgjigju

*

*

Emisione