Aktorja turke me pushime në jug: E dua Shqipërinë


Aktorja turke me pushime në jug: E dua Shqipërinë

19:11 15/07/2019

Aktorja e famshme turke, Farah Zeynep Abdullah, ndodhet prej disa ditësh me pushime në jugun e Shqipërisë.

E njohur mes të tjerash në për rolin e Suras në serialin “Kurt Sejiti dhe Sura” si dhe të Princeshës Farja në serialin “Sulltanesha Kosem”, aktorja 29-vjeçare ka zgjedhur ujërat e kristalta të detit Jon në vendin tonë për të kaluar një pjesë të pushimeve të kësaj vere.

Bashkangjitur një fotoje postuar në Instagram, Abdullah shkruan “Unë e dua Shqipërinë”. Në foto shfaqen tre fëmijë që hidhen në det nga një shkallë. 

https://www.instagram.com/p/Bz3K9vzgsv7/

Komenti që shkruan “qenka supershkallë”, aktorja i përgjigjet se ishin shumë ndryshe, por nuk e kishte kuptuar se si ato shkallë kishin përfunduar aty.

Po ashtu, aktorja ka postuar edhe disa “story” në Instagram me pamje nga Orikumi dhe Ksamili.

/tvklan.al

Grupi
LAJMET
Të ngjashme

Grupi