Bebe publikon fotot nga festa e ditëlindjes, tërheq vëmendjen me look-un e saj


Bebe publikon fotot nga festa e ditëlindjes, tërheq vëmendjen me look-un e saj

11:41 02/09/2020

Pak ditë më parë, këngëtarja Bebe Rexha ka festuar ditëlindjen. Ky 31-vjetor ka qenë i veçantë për të dhe kjo duket nga fotot e publikuara së fundmi në rrjetet sociale. 

Bebe shfaqet mjaft elegante dhe me një look shumë ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim.

https://www.instagram.com/p/CEnHPYhlCMj/

Me flokët e saj gërshet të gjatë dhe një fustan në ngjyrë lejla, Bebe ka tërhequr vëmendjen e fansave.

Festa është organizuar në shtëpinë e këngëtares, ku të ftuar kanë qenë miq dhe të afërm. “Ditëlindja ime ishte e bukur. Ju falenderoj për të gjithë dashurinë. Ju dua”, shkruan Bebe bashkëngjitur fotove të publikuara./tvklan.alTë ngjashme