Blutë e Londrës mundin Crystal Palace në kampionat

Chelsea u kthye te fitorja pas barazimit në kampionat dhe eliminimit në kupë. Blutë e Londrës mundën 4-0 Crystal Palace në takimin e javës së katërt të Premier League.

Një rezultat që kthen qetësinë te Chelsea. Skuadra e Lampardit ka grumbulluar 7 pikë deri më tani.

Tv Klan