Ish-ministri i Energjetikës dhe deputeti i Partisë Socialiste Damian Gjiknuri është paraqitur në SPAK mëngjesin e kësaj të premteje.

Nuk dihet se për çfarë do të pyetet Gjiknuri nga prokurorët e posaçëm të Prokurorisë kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar.

/tvklan.al