EMISIONI 28 (SEZONI 2) – TV KLAN

EMISIONI 28 (SEZONI 2)

Historitë e vërteta të fansave të cmendur pas yjeve të tyre të preferuar.

Premiera hollivudiane e filmit ‘The Amazing Spider-Man 2’ dhe turi I tij botëror.

Një hotel në trotuar në Milano ku luksi merr jetë nga e pabesueshmja.

Përse yjet zgjedhin të jenë edhe imazhe për reklama televizive?

Partnerë në jetë dhe në bisnes. Një profil eksluziv i një cifti të suksesshëm në showbizin shqiptar.

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=IBOXX_LagHM” width=”560″ height=”315″]

Kategori
JO VETEM MODE
0 Komente

Përgjigju

*

*

Emisione