Fleura Shkëmbi

 • OPINION – MAGJIA, FALLI DHE PARASHIKIMI I TE ARDHMES!

  Të ftuar: Fleura Shkembi Mustafa Nano Olsa Muhamedi Agim Baci Ylli Gurra Iva Tico Rudina Dembacaj Xhevahir Dedaj...
 • RUDINA – EMISIONI 23 PRILL 2019!

  Fleura Shkëmbi – Psikologe dhe pedagoge Meri Shehu – Astrologia jonë Olsa Muhameti – Gazetare dhe autore programesh Genti Minga – Gazetar I lashtë sa vetë njerëzimi, antropologët kanë konfirmuar se në çdo epokë dhe në çdo kulturë vërehen shenja të riteve që bëhen për të afruar fatin e...
 • OPINION – A DUHET TE BESOJME TEK GURU-të?

  Të ftuar: Rovena Agolli Akil Pano – Pastor Albatros Rexhaj – Shkrimtar Mustafa Nano – Gazetar Ergys Mertiri – Sociolog Fleura Shkembi – Psikologe Paramahamsa Vishëandanda, guruja nga India që pak kohë më parë erdhi në Shqipëri, ka treguar në studion e emisionit “Opinion” në Tv Klan konceptin e...
 • RUDINA – BEST OF 2 – PERSONAZHET QE RREFEJNE!

  Të ftuar: Eneda At’Nikolla, Rovena Dilo, Ylli Manjani, Roza Lati, Manjola Nallbani, Ermal Fejzullahu, Akil Pano dhe Bashkëshortja, Ronela Hajati, Fleura Shkëmbi, Gentian Zenelaj dhe Saimiri Kodra, Bora Kokëdhima, Inva Mula dhe Zana Çela, Aurela Hoxha, Ajola Xoxa, Silva Gunbardhi dhe Dafi, Renato Mekolli, Xhensila Myrtezaj, Vesa Luma dhe...
 • RUDINA – PERFITIMET QE VIJNE NGA MEDITIMI DHE SUSHI, NJE USHQIM JO VETEM I SHENDETSHEM!

  Të ftuar: Fleura Shkëmbi – Psikologe, Hipnoterapiste Juli Zguro – Shef Kuzhine në restorant “Otium”...
Emisione