Mesila Doda

 • OPINION – C’PO NDODH MES RAMES DHE HARADINAJT?

  Të ftuar: Baton Haxhiu – Gazetar Mesila Doda  – Ish-deputete Tritan Shehu – Ish Ministër i Jashtëm Paskal Milo – Ish Ministër i Jashtëm Andi Bejtja – Gazetar Mustafa Nano – Gazetar Gazetari Baton Haxhiu dhe ish-deputetja Mesila Doda kanë debatuar ashpër mes tyre mbrëmjen e sotme në emisionin “Opinion”...
 • Doda përplaset me Baton Haxhiun, ish-deputetja rrëmben shishen e ujit… (Video)

  Gazetari Baton Haxhiu dhe ish-deputetja Mesila Doda kanë debatuar ashpër mes tyre mbrëmjen e sotme në emisionin “Opinion” në Tv Klan, ku diskutohej çështja e korrigjimit të kufijve të Kosovës dhe përplasja në distancës mes Ramës dhe Haradinajt. Debati mes Mesila Dodës dhe Baton Haxhiut kaloi në fyrje dhe...
 • OPINION – RAMUSH HARADINAJ!

  Të ftuar:   Ramush Haradinaj – Kryeministri i Kosovës Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, tha mbrëmjen e së mërkurës në Tv Klan se është edhe do të mbetet kundër çdo marrëveshje me Serbinë që do të vinte nëpërmjet ndryshimit të kufijve. “Personalisht për vete jam kundër. Do mbetem kundër...
 • Video/ Nis në ABC News “Provokacija” nga Mustafa Nano

  Mbrëmjen e 13 Shkurtit, në ABC News nisi emisioni më i ri “Provokacija”, drejtuar nga Mustafa Nano. Në hyrje të tij, gazetari Nano foli për ato që do të ndodhin në këtë emision. Sipas tij nuk do të ketë sherre dhe akuza të ngritura kuturu, por debat publik dhe...
 • OPINION – CFARE PO I MERR GREQIA SHQIPERISE?

  Të ftuar: Mesila Doda, Erisa Spiropali, Genti Strazimiri Lidhje direkte me: Arjan Curri Pedagogu i UET-së, Arjan Curri të enjten është shprehur se atmosfera në Greqi është shumë e qetë, atje duket se partitë politikë janë marrë vesh me njëra-tjetrën, krejt ndryshe nga vendi ynë. Curri tha se në...
 • OPINON – IMAMI QE TRONDITI RRJTET SOCIALE!

  Të ftuar: Elvis Naçi, Denata Toçe, Fatma Haxhialiu, Mustafa Nano, Mesila Doda, Redi Shehi Në emisioni ‘Opinion’ kanë marrë vëmendje deklarata e imamit Elvis Naçi. Naçi i  ftuar në emision ka deklaruar se ato janë ligjërata që ai i mban para besimtarëve, dhe në video që qarkullon në rrjet...
 • OPINION – KUSH E VRAU GJYTAREN!

  Të ftuar: Klodiana Lala, Mesila Doda, Arlinda Shella, Armand Bajrami, Akil Pano, Ergys Mertiri I ftuar në emisionin  “Opinion” gazetari i ABC news Armand Bajrami ka rrëfyer me detaje ngjarjen e ndodhur dy vite më parë mes gjyqtares së vrarë Fildes Hafizi dhe bashkëshortit të saj Fadil Kasemi ku...
 • OPINION – PRAPASKENAT E MARREVESHJES RAMA-BASHA!

  Të ftuar: Mesila Doda, Henri Çili, Baton Haxhiu, Agron Duka, Preç Zogaj, Armand Shkullaku Lidhje direkte me: Ben Blushi Të ftuarit e mbrëmjes në emisionin “Opinion”, kanë hezituar, t’i përgjigjen pyetjes se cila nga palët fitoi nga marrëveshja politike mes Ramës dhe Bashës. Pjesë e panelit në emision janë Baton...
 • OPINION – DESHTON TAKIMI RAMA-BASHA, KU PO SHKOJME?

  Të ftuar: Mesila Doda, Dashamir Shehi, Robert Rakipllari, Gjergj Bojaxhi Deputetja e PDIU Mesila Doda është shprehur e revoltuar për partitë e mëdha lidhur me sistemin e administrimit të zgjedhjeve. Ajo tha se nuk pranon që votën e saj ta numëronte PS dhe LSI. Doda është shprehur se këto...
 • Krerët e partive të vogla akuzojnë ambasadoret për krizën

  Partitë e vogla parlamentare kanë akuzuar diplomatët e akredituar në Tiranë për njëanshmëri dhe si shkaktarë të krizës politike në vend, gjatë një takimi që zhvilluan me ambasadorët e SHBA-së, BE-së dhe OSBE-së, për t’u informuar rreth negociatave që dështuan dy ditë më parë. Nard Ndoka, Kryetar i PDK-së:...
 • OPINION – GATIMI PER PASION!

  Të ftuar: Anjeza Maja, Alfred Marku, Saimir Kodra, Eli Fara, Ralf Gjoni, Mesila Doda, Oriola Nebiaj, Enes Reka Sonte në emisionin Opinion është duke u trajtuar një temë shumë interesante. Bëhet fjalë për “Gatimin si pasion”, ku janë të ftuar 8 figura të njohur dhe që janë të lidhur...
 • “Betejë” deklaratash brenda të majtës

  Situata brenda koalicionit të majtë, sa më shumë që afrojnë zgjedhjet e përgjithshme, duket se po trazohet gjithnjë dhe më shumë. Por përplasjet nuk janë vetëm mes dy aleateve kryesor, por lojës së deklaratave në distance i është bashkuar dhe aleati me i vogël, Çamët e PDIU-s, që më...
 • OPINION – SHERRI I MEDIAVE SHQIPERI – KOSOVE!

  Të ftuar: Berat Buzhala, Arbana Xhara, Ekrem Kryeziu, Mesila Doda, Ermal Hasimja, Ilir Babaramo Emisioni ‘Opinion’ në TV Klan ka si temë të mbrëmjes sherrin e mediave Shqipëri-Kosovë, kryesisht pas vizitës së kryeministrit shqiptar Edi Rama në Beograd. Një nga të ftuarit, Ekrem Kryeziu i ftuar në lidhje me...
 • OPINION – TE VERTETAT E PROSTITUCIONIT!

  Të ftuar: Sevim Arbana, Orjola Pampuri, Mesila Doda, Klodiana Lala, Erion Skendaj, Anila Trimi Legalizimi i prostitucionit në Shqipëri është një temë e hapur në vendin tonë, ku ka një debat nëse duhet ta legalizojmë apo jo. Kjo është edhe tema e bisedës së mbrëmjes në “Opinion”. A e disiplinon...
Emisione