‘Heronjtë’ e incidentit në sheshin ‘Skëndërbej’, Rama takon dy të rinjtë


‘Heronjtë’ e incidentit në sheshin ‘Skëndërbej’, Rama takon dy të rinjtë

13:24 25/04/2021

Kryeministri Edi Rama ka takuar dy të rinjtë që u bënë heronj të një ngjarje që mund të kishte pasoja shumë të mëdha.

Rama ka postuar një foto në mediat sociale dhe shihet bashkë me dy të rinjtë që ndërhynë për të neutralizuar të riun.

Pak më parë në sheshin ‘Skënderbej, një 32-vjeçari i identifikuar si Arben Mema u fut mes njerëzve dhe rrezikoi jetën e tyre./tvklan.al


Të ngjashme