Horoskopi 22 Gusht 2019

Horoskopi 22 Gusht 2019

08:42 22/08/2019

Dashi – Ka ardhur momenti që të ndryshoni jetën tuja. Mos i lini më mënjanë qëllimet që i keni vendosur vetes. Një takim me një person të ri do ndryshojë planet në punë.

Demi – Ditë është e mirë për komunikim dhe shpenzime të vogla. Shijoni pushimet dhe mos u merrni me dabate që nuk kanë vlerë. Një mik do ju ndihmojë shumë.

Binjakët–Kjo ditë do të jetë absolutisht dita më e mirë e javës, falë diçkaje që e prisnit prej pak kohësh. Festojeni me miqtë.

Gaforrja–Gjërat nuk shkojnë gjithmonë ashtu siç i programoni. Gjithsesi, përveç mërzitjes që do të provoni do t’ju vijë edhe një e mirë, nga momenti që paparashikueshmëria e situatës do ta bëjë atë më interesante!

Luani– Kjo ditë do të jetë një ditë pushimi ndaj të gjitha emocioneve të përjetuara këto ditë, pozitive dhe negative. Mos u shqetësoni ndaj një personi të dashur.

Virgjëresha– Më në fund do të hiqni nga vetja një mëri të vjetër ndaj një personi tashmë të huaj për ju. Në mbrëmje relaksohuni me partneren tuaj të preferuar duke shkuar për të zbuluar një restorant të ri.

Peshorja–Mundohuni që të mos jeni kokëfortë për të kuptuar se kur është rasti që të lini mënjanë shakatë e hidhura. Ekziston një ekuilibër shumë delikat që nuk duhet ta turbulloni.

Akrepi–Sot relaksohuni dhe mos harroni disa çështje të lëna pezull: asgjë serioze, përkundrazi, merreni gjithçka me shumë lehtësi në mënyrë që të mos nervozoheni.

Shigjetari –Nuk është momenti që të sforcoheni që të jeni ajo që nuk jeni vetëm për t’i rënë në sy një personi. Gjatë pasdites shoqëroni një familjar në gjërat që ai do të bëjë, sepse do të jetë bukur që të kaloni kohë bashkë.

Bricjapi– Sot duhet të kujtoni me patjetër faktin që njerëzit janë të ndryshëm dhe se ju nuk duhet të mërziteni aspak prej pakënaqësive që do t’ju shkaktojnë të tjerët. Merrni gjërat pak më lehtë, për t’u ndier mirë.

Ujori–Fillojeni ditën duke hequr qafe të gjitha çështjet që ju bezdisin. Mundohuni që ta përballoni gjithçka me lehtësi, sepse koha do të kalojë më shpejt.

Peshqit–Disi hezitues dhe të pavendosur për disa çështje të rëndësishme që kërkojnë një përqendrim maksimal nga ana juaj. Mundohuni të reagoni me gjakftohtësi edhe atëherë kur ju sulmojnë./tvklan.al

Të ngjashme
UKT