Khloe Kardashian pranon ndërhyrje në fytyrë
Khloe Kardashian pranon ndërhyrje në fytyrë

14:01 21/06/2021

36-vjeçarja: Pamja fizike na ka ndihmuar shumë mua dhe motrave

Khloe Kardashian ka rrëfyer në episodin e fundit në Keeping Up With The Kardashians  se ajo ka kryer operacione plastike. Moderatori Andy Cohen e pyeti atë lidhur me pamjen e saj fizike dhe ajo tregoi ndërhyrjet që kishte realizuar.

Kam bërë një ndërhyrje në hundë” u shpreh ajo. Khloe pranoi gjithashtu se kishte bërë injeksione, por jo Botox pasi fytyra e saj nuk kishte reaguar mirë.

Khloe është akuzuar shpeshherë nga fansat për photoshop dhe u shpreh se spekulimet në lidhje me kirurgjinë plastike janë gjithmonë diçka e bezdisshme për  të. 36-vjecarja ka qenë e shënjestruar në lidhje me pamjen e saj.

Khloe foli për motrat e saj Kim dhe Kourtney të cilat qëndronin gjithmonë të parat gjatë seteve fotografike dhe nënvizoi faktin se ato kanë qenë të privilegjuara për shkak të pamjes së tyre.

Klan News

Të ngjashme