lajme, #edicioniinformativ ora 15:30 data 16 Prill 2024 #TvKlan #KlanLajme

Spiker: Anjola Hamzaj

Dumani rrëzon akuzat e Ilir Metës në Opinion,  kreu i SPAK: Nuk e kam takuar kurrë McGonigal

Dënohet me burg përjetë Besnik Pjetri. Vrau ish-vjehrrin dhe ish-kunatin

Leku forcohet ndaj të gjitha monedhave të huaja. Ekspertetët shpjegojnë shkaqet

Rritet interesi për makina elektrike. 50-fish më shumë në 5 vitet e fundit

Dyfishohen rastet e reja me diabet. Mjekët: Sëmundja e heshtur po prek edhe 25-vjeçarët

Asambleja e KiE voton sot për anetarësimin e Kosovës. Nevojiten dy të tretat e votave

Nisin parashikimet për Euro 2024. Ndeshja Itali – Shqiperi, jetike për ekipin e Spalletti

/tvklan.al