Librazhd, furgoni bie në lumë (Video)

Librazhd, furgoni bie në lumë (Video)

18:19 24/05/2019

Një furgon mallrash doli nga rruga dhe përfundoi në lumë në aksin rrugor Elbasan-Librazhd. Nga aksidenti ka mbetur i lënduar drejtuesi i mjetit.

Sipas të dhënave  të policisë mjeti është rrokullisur disa herë dhe me pas ka rënë në lumë.  Në vendin e ngjarjes shkoi policia dhe zjarrfikësit, të cilët kanë bërë të mundur  nxjerrjen e të plagosurit nga furgoni.

Dyshohet se drejtuesi i mjetit ka humbur kontrollin dhe furgoni ka rrëshqitur nga një lartësi e madhe në lumë./ABC News

Grupi
LAJMET

Të ngjashme
Grupi