Ish-kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi do të jetë e ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Opinon” në Tv Klan.

Ajo do të flasë për zhvillimet e fundit në “Partinë e Lirisë” dhe se çfarë po ndodh mes saj dhe Ilir Metës.

Kryemadhi pritet të shpjegojë edhe kritikat në adresë të SPAK.

Për më shumë, sot në orën 21:00 në “Opinion” në Tv Klan.

Tv Klan