Parashikimi i motit 30 Nëntor

Parashikimi i motit 30 Nëntor

08:11 30/11/2019

Sipas MeteoAlb, vendi ynë gjatë orëve të para të ditës do të jetë me vranësira dhe shira të herë pas hershëm.

Duke filluar nga mesdita, kushtet atmosferike do të përmirësohen gradualisht duke i spostuar vranësirat dhe reshjet e pakta drejt zonave malore.

Temperaturat e ajrit do të variojnë nga 2°C në 18°C.

Era do të fryjë e lehtë me shpejtësi 35 km/h në drejtimin veriperëndimor duke krijuar në det dallgëzim 3 ballë. /tvklan.al


Grupi
LAJMET
Të ngjashme
Grupi