Parashikimi i motit 9 Nëntor

Parashikimi i motit 9 Nëntor

08:00 09/11/2019

Sipas Meteoalb, Shqipëria do të karakterizohet nga vranësirat dhe reshjet e shiut.

Temperaturat do të luhaten nga 3 gradë Celsius në 19 gradë Celsius.

Era do të fryjë me shpejtësi 60 km/h në drejtimin jugor duke shkaktuar në det dallgëzim 5 ballë. /tvklan.al

Grupi
LAJMET

Të ngjashme
Grupi