Policë çekë në bregdet?! (Video)

Policë çekë në bregdet?! (Video)

20:42 25/04/2019

Ambasadori çek në Shqipëri tha sot, se këtë verë tre patrulla policie nga Çekia, do të patrullojnë në Vlorë dhe zona të tjera bregdetare, për shkak të shtimit ë numrit turistëve cekë në vendin tonë.

Të rinjtë e PD-së dhe LSI-së protestuan sot para Parlamentit me 200 palë këpucë e flamuj të vendeve të huaja, për të treguar, se kjo qeveri ka larguar të rinjtë nga Shqipëria.

Në parlament u betuan sot 6 deputetë të rinj, duke e çuar në 110 numrin e parlamentarëve.

/tvklan.al

Grupi
LAJMET

Të ngjashme
Grupi