Preket Klea Huta, shpërthen në lot gjatë intervistës


Preket Klea Huta, shpërthen në lot gjatë intervistës

20:15 27/09/2020

Ardit Gjebrea në rubrikën “Tani mund të këndosh” tek E Diela Shqiptare ka ftuar Klean dhe Elgitin. Një pjesë të intervistës është zhvilluar tek shtëpia e çiftit në prani të djalit të tyre Krid. Klea ka recituar një poezi kushtuar Krid ndërsa Elgiti luante në piano, një moment ky mjaft emocionues për ta. Klea nga emocionet e mëdha filloi të qante ndërsa Elgiti e puthi atë në ballë.

Me siguri, kjo do mbetet një nga kujtimet më të bukura në jetë për çiftin. Për më shumë shihni videon e mëposhtme. /tvklan.alTë ngjashme