Rrugëve me mallin në krahë (Video)

Rrugëve me mallin në krahë (Video)

20:59 29/04/2019

Një video tregon kushte skandaloze të konsultës së grave në Elbasan.

Mbeturinat hidhen vend e pa vend përgjatë rrugës Martanesh-Bulqizë.

Një qytetar në Vlorë është fotografuar teksa ka hedhur në kurriz një sasi mishi.

Në Vlorë skrapi nxirret me makineri të rënda.

Janë këto disa nga situatat, që u shfaqën dhe u komentuan në studion e “Stop”, në rubrikën “Hitparade i absurdit shqiptar”.

/tvklan.al

Të ngjashme
UKT