E ftuar:

Artemisa Brahimaj- konsulente gjumi dhe laktacioni

Ne lidhje Skype: Mirela Ibro- mjeke pediatre

#ShijeShtëpie në #TvKlan. Emision edukues, informues & argëtues me znj. Vjollca dhe Katerina Trungu. Çdo ditë me recetat e thjeshta dhe mbi të gjitha ekonomike te znj. Vjollca duke edukuar amvisat si të ushqehemi shëndetshëm. Rubrika të ndryshme me të ftuar specialë me këshilla të thjeshta praktike, të kuptueshme nga të gjithë, për çdo aspekt të të përditshmes. Argëtim, me muzikë dhe quiz, lojëra gjithëpërfshirëse që të japin atë dëshirën për të luajtur dhe për të komunikuar live me Katerinën dhe të ftuarit e saj.


2 receta nga Znj. Vjollca

Shije Shtëpie – Receta më e shijshme dhe e thjeshtë e fasuleve të furrës

Bukë me vezë të mbushura me perime në furrë

Mënyra e duhur për ta vendosur bebin në gji

Si të kuptojmë që bebi është ngopur me qumështin e nënës

Si ta bëjmë gjidhënien një proces sa më të bukur e të lehtë

/tvklan.al