Surpriza e Sinanit për Andrrën

Surpriza e Sinanit për Andrrën

12:40 21/04/2019

Andrra Destani feston këtë të diel ditëlindjen. Në këtë ditë të veçantë, nuk mungoi edhe një surprizë nga bashkëshorti i saj, këngëtari Sinan Hoxha, i cili kishte rezervuar një tortë tepër të veçantë për të dhe fishekzjarre.

Ishte vetë këngëtari i cili ndau me fansat momente nga kjo surprizë, me anë të një postimi në rrjetet sociale, ku gjithashtu shkruajti:

"Gëzuar ditëlindjen dashuri".

Siç mund të dallohet edhe në pamje, ajo e priti ditëlindjen e rrethuar nga njerëz të afërt në ambientet e një lokali.

Andrra dhe Sinani janë prindër të një djali. I ftuar në fillim të këtij muaji "Në kurthin e Piter Pan", në Tv Klan, këngëtari u pyet nëse Andrra ishte sërish shtatzënë, por ai e mohoi një fakt të tillë.

/tvklan.al

Të ngjashme
UKT