Video/ Intervista pikante e Miss World Albania 2017: Jam pro operacioneve plastike!

Video/ Intervista pikante e Miss World Albania 2017: Jam pro operacioneve plastike!

19:35 30/09/2017

Miss World Albania , Joana Grabolli ishte sot pjesë e emisionit “Jo vetëm modë”.

Grabolli përmes një interviste të shkurtër zbuloi detaje nga jeta e saj.

Bukuroshja tha se ka kryer një operacion plastik në fytyrë dhe se është pro tyre.

Ndërkohë ajo shtoi se i pëlqejnë meshkujt posesivë edhe në fizik edhe në karakter.

Mua më pëlqejnë meshkujt posesivë edhe në fizik edhe në karakter

”, tha  Grabolli.

Grabolli do të përfaqësojë Shqipërinë në konkursin e dytë më të madh të bukurisë në Kinë muajin e ardhshëm. /

tvklan.al

LAJMET
Të ngjashme

KPT
KPT
UKT