ZONE E LIRE – EMISIONI 620 – TV KLAN

ZONE E LIRE – EMISIONI 620

Emision: 22.06.2018

Të ftuar:

Anna Lika – Perse te gjithe e duan Anna Liken?
Intervista – “Loja me lajme”
Intervista – “Tashme e famshme”
Intervista – “Zhyljet”
Intervista – “Nuk jam ajo qe mendoni”
Intervista – “Online-mania”
Intervista – “Sondazh europian per femrat 2018”
Intervista – “Tani qe jam pa pune”

Antre – ‘Nga ke humbur?’ Muzike / Antre e pranon me ne fund: ‘Mend nuk vura’
Intervista – “Mendja o gjo e madhe”

Marko Caka – Hollivudi / Marko Caka prek endrren e femijerise
Intervista – “Kriteret e hollivudit”

Eklent Kaci – Bilardo / Rikthehet kampioni shqiptar ne USA
Intervista – “Lacjani me steken e kampionit”

Lisandra Rrapa,
Arlind Nikolla – Muzike / Lisandra me Arlindin kendojne ‘Endrra jem’
Intervista “Endrra ime, endrra jote”

Blerina Matraku,
Klajdi Zenunllari (KMC) – Muzike / Matraku e KMC kendojne ‘na na na’
Intervista – “Down baby, uh na na na”

Muaad – ‘Po ti kush je?’ Muzike / Brengat e Muaad dhe ‘ajo koka ina’
Intervista – “Muahahaha Muaad”

Bekon Mehmeti – ‘Po ti kush je’ Muzike / Bekon ft Muaad kendojne ‘Ike larg’
Intervista – “Kur te bekon Bekoni”
Intervista – “Larg nga bekoni”

Kategori
ZONE E LIRE
0 Komente

Përgjigju

*

*