15-vjeçari humbet kontrollin e makinës, plagoset së bashku me 2 pasagjerët – TV KLAN

15-vjeçari humbet kontrollin e makinës, plagoset së bashku me 2 pasagjerët

Foto nga vendngjarja

Tre adoleshentë kanë mbetur të plagosur pasditen e sotme si pasojë e një aksidenti. Sipas njoftimit të policisë ngjarja ka ndodhur rreth orës 17:00,  në vendin e quajtur “Kraps”. 15 vjeçari me inicialet A.A, banues në Kraps, Fier, duke drejtuar mjetin  tip “Renault”, ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga.

Për pasojë kanë ngelur të dëmtuar drejtuesi i mjetit dhe pasagjerët, K.A, 15 vjeç dhe A.A, 15 vjeç banues në Kraps, Fier, të cilët ndodhen në Spitalin Rajonal Fier nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po kryen veprimet proceduriale dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes./tvklan.al

Kategori
KronikeTe funditTë gjithaVideo
0 Komente

Përgjigju

*

*

Emisione