2 vjet për të bërë zbuluar të vërtetën2 vjet për të bërë zbuluar të vërtetën

21:09 10/05/2021

Lavastovilja konsiderohet luks për shumë njerëz, duke qenë se na kursen orë mund të larjes së enëve. Kështu që imagjinoni sesi u ndje ky 30-vjeçar nga Britania kur zbuloi se kishte 2 vjet që jetonte në shtëpi me një të tillë, por s’ia kishte idenë që ekzistonte.

Tom Hale, me profesion gazetar, postoi një fotografi të zbulimin që kishte bërë në Twitter, ku shkruajti: “Jam në shok. Kam 2 vjet që jetoj në këtë apartament dhe sapo zbulova SOT që kishte lavastovilje. Mendoja se ishte thjeshtë hapësirë që nuk hapej e kontrabufesë. Kam shpenzuar ditë të jetës time duke larë enë”.

Postimi i tij mori me mijëra pëlqime dhe shpërndarje në më pak se 24 orë./tvklan.al


Të ngjashme