Globe ka vendosur të surprizojë klientët me oferta dhe risi në teknologji. Për tre ditë me radhë në datat 26-28 Prill produktet në Globe vijnë me ulje për të gjitha kategoritë.

Evisa Muho: Ne në Globe ju surprizojmë gjithmonë duke sjellë risi në teknologji. Këto 3 ditë ofertash ne kemi menduar për të gjithë klientët tanë, duke ju ofruar ulje deri në 69 % në 420 produkte. Ofertat prekin të gjitha kategoritë duke ju dhënë mundësinë të zgjidhni apo kompletoni shtëpitë tuaja me produktet cilësore që “Globe” ofron:

•  Frigorifer i kombinuar Hisense, Total no

Televizor QLED 50″ 4K

• Lavatriçe Electrolux 6kg, A++ 

• Hekur Electrolux 2400 W, Pllakë Qeramike

Ofertat e këtyre 3 ditëve kanë si synim të plotësojnë kërkesat e klientëve bashkangjjtur risive më të fundit të disponueshme në treg.

Evisa Muho: Me këtë ofertë besojmë që do t’ju vijmë në ndihmë të gjithë konsumatorëve të zgjedhin gjithçka që ju duhet për shtëpinë midis gamës së gjerë të produkteve për të përmbushur kërkesat në shtëpite tuaja. Prandaj, ne ju ftojmë të gjithëve të vizitoni dyqanet “Globe”, për të bërë blerje të zgjuara me shumë përfitime, të produktit të dëshiruar për veten dhe shtëpinë tuaj.

“Globe” po organizon edhe shorteun më të madh të vitit, që kulmon me shpalljen e fituesve më 21 Maj.

Evisa Muho: Për çdo blerje në “Globe”, ju do të bëheni pjesëmarrës i shorteut për të fituar 30 bileta për ndeshjen Itali-Shqipëri dhe 20 televizorë 55 polsh.

Produktet në ofertë do të jenë të disponueshme online dhe në të gjithë rrjetin e dyqaneve “Globe” në Tiranë, Durrës, Fier, Vlorë, Sarandë, Korçë, Shkodër, si në dyqanin më të ri në Kamëz që hapet së shpejti.

Tv Klan