BE Caffee/ Si janë “50 hijet” e Renatos? (Video)

BE Caffee/ Si janë “50 hijet” e Renatos? (Video)

20:03 25/11/2018

Shefi i kuzhinës Renato Mekolli ishte i ftuar këtë të diel për Çaj në BE Caffee, tek e “E Diela Shqiptare”.

Renato ka nxjerrë dy libra, “Sekretet e shijes” dhe “50 shijet e pastave”. I pyetur nga Bes Kallaku sesi janë “50 hijet e Renatos” ai tha se janë shumë mirë.

Bes Kallaku:

Si janë “50 hijet e Renatos”?

Renato Mekolli:

Janë kaq mirë sa s’ka ku të shkojë më....

Në emisionin e tij, Renato nuk tregohet dhe aq i dashur me konkurrentët, por premton se në fund do të zbutet.

"Do zbutem edhe unë nga i fundit",

tha Renato.

Lidhur me restorantin e tij, Renato tha se ai është dashuria e tij e parë dhe e vetme.

/tvklan.al

Të ngjashme
Kolegji Profesional AKSHI