Chris Brown realizon tatuazhin e çuditshëm në fytyrë

Chris Brown realizon tatuazhin e çuditshëm në fytyrë

15:09 12/02/2020

Reperi i njohur, Chris Brown njihet për tatuazhet e shumta në trupin e tij. Por së fundmi, Chris ka preferuar të bëjë edhe një tjetër tatuazh dhe këtë herë në fytyrë.

Tatuazhi  i tij tërhoqi vëmendjen e fansave, pasi reperi ka “gdhendur” në fytyrë, pak më poshtë veshit të tij të djathtë, një atlete Air Jordan 3.

View this post on Instagram

Music has a way of making people smile @gashi

A post shared by CHRIS BROWN (@chrisbrownofficial) on

Brown ka publikuar në rrjetin e tij social Instagram, një foto ku shihet së bashku me reperin Gashi, në një ambient ku ka shumë makina dhe qindra palë atlete, por ajo që tërhoqi vëmendjen ishte pikërisht tatuazhi i tij./tvklan.al
Grupi
LAJMET
Të ngjashme


Grupi