“Çmendet” moti & Kim

“Çmendet” moti & Kim

14:07 29/07/2019

U çmend moti u çmend dhe Kim Kardashian. E dimë që ylli televiziv është kundër rrymës, por deri këtu nuk e kishim menduar. Në këto ditë, ku temperaturat kanë shënuar maksimalen, Kim ka zgjedhur të veshë pantallona lëkure të zeza.

Kur të gjithë mbajnë rroba të lirshme, të pambukta dhe mundësisht të bardha, për Kim, kjo gjë nuk përbën asnjë problem. Mjafton që ajo të ndihet mirë me veten.

Klan Plus

Delta
LAJMET

Të ngjashme

AZHBR
UKT
UKT