Cristiano Ronaldo futet në karantinë

Cristiano Ronaldo futet në karantinë

13:26 12/03/2020

Futbollisti i Juventusit, Daniele Rugani, pasi iu nënshtrua analizave të nevojshme rezultoi pozitiv nga testi i Koronavirusit. Sipas mediave bëhet me dije se personat e tjerë që patën kontakte me të do të izolohen.

Madje edhe futbollisti i famshëm, Cristiano Ronaldo e ka takuar dhe për këtë arsye është futur në karantinë në shtëpinë e tij në Madeira.

Ronaldo dhe Rugani ndanë një dhomë të zhveshjes të Dielën, kur Juventus mundi Interin 2-0 pas dyerve të mbyllura./tvklan.al
Grupi
LAJMET
Të ngjashme


Grupi