Dua Lipa urim special për ditëlindjen e të dashurit


Dua Lipa urim special për ditëlindjen e të dashurit

20:30 22/06/2020

Këngëtarja e njohur Dua Lipa, përmes një postimi në Instagram uroi për ditëlindje, me fjalët më të ëmbla partnerin e saj Anwar Hadid. Ajo publikoi disa foto të veçanta, të realizuara në kohë të ndryshme, ku shihet së bashku me Anwar.

Bashkëngjitur fotove të postuara ajo shkruan: Gëzuar ditëlindjen dashuria ime dhe njeriu më i mrekullueshëm që ekziston. Çdo gjë është më e bukur me ty.

Por edhe përgjigjja e Anwar tërhoqi vëmendjen e fansave. Ai shkruan: Të dua ty engjëlli im i vogël./tvklan.alTë ngjashme