EMISIONI 3 (SEZONI 3) – TV KLAN

EMISIONI 3 (SEZONI 3)

Yjet e showbiznesit rrëfejnë marrëdhënien e tyre me modën dhe veshjet e përditshme.

Profili i një dive si Meryl Streep dhe stili i një dame si Helen Mirren.

Pse Glasgow është destinacioni i ri për pushime në cdo kohë?

Një film i ri i bazuar në ngjarje të vërteta me aktorin Jim Caviezel.

Si prodhohet dhe cilat janë sekretet e dashurisë së njeriut që ka për lëngun e bekuar, verën!

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=sPfbPYC7j7U” width=”560″ height=”315″]

 

Kategori
JO VETEM MODE
0 Komente

Përgjigju

*

*

Emisione