Ferhat rikthehet në ekran

Ferhat rikthehet në ekran

18:46 18/10/2018

Një serial i ri do të rikthejë në ekran së shpejti Ferhatin e “Dashuri Bardh e Zi”. Superproduksioni i kompanisë TMC sjell sëbashku aktorët e mirënjohur turq Ibrahim Çelikkol, Kerem Bursin, Ozge Gurel dhe Oyku Karayel.

Seriali titullohet “Dyshja e Mrekullueshme” dhe do të nisë transmetimin premierë së shpejti në Kanal D.

[gallery link="none" columns="1" size="full" gss="1" ids="426152,426151,426150,426149,426148"]

Pasi traileri i serialit u pëlqye shumë, media ka publikuar edhe fotot e para nga sheshi i xhirimeve. Çelikkol dhe Bursin, dy ndër aktorët turq me fizikun më të mirë, premtojnë skena plot aksion në serialin e ri ku nuk do të mbesë pas as tema e dashurisë.

/tvklan.al
Të ngjashme
Kolegji Profesional
AKSHI