Ferhat rikthehet në ekran – TV KLAN

Ferhat rikthehet në ekran

Fotot e para nga sheshi i xhirimeve...

Një serial i ri do të rikthejë në ekran së shpejti Ferhatin e “Dashuri Bardh e Zi”. Superproduksioni i kompanisë TMC sjell sëbashku aktorët e mirënjohur turq Ibrahim Çelikkol, Kerem Bursin, Ozge Gurel dhe Oyku Karayel.

Seriali titullohet “Dyshja e Mrekullueshme” dhe do të nisë transmetimin premierë së shpejti në Kanal D.

1 2 3 4 5
<
>

Pasi traileri i serialit u pëlqye shumë, media ka publikuar edhe fotot e para nga sheshi i xhirimeve. Çelikkol dhe Bursin, dy ndër aktorët turq me fizikun më të mirë, premtojnë skena plot aksion në serialin e ri ku nuk do të mbesë pas as tema e dashurisë.

/tvklan.al

Kategori
FotogaleriShowBizTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*