HISTORI SHQIPTARE – GJERGJ LUCA, NJERIU QE I VETEM NDERTON NJE QYTET – TV KLAN

HISTORI SHQIPTARE – GJERGJ LUCA, NJERIU QE I VETEM NDERTON NJE QYTET

Emision: 19.01.2019
Kategori
Histori Shqiptare
3 Komente
 • Bashkim Isai
  21 Janar 2019 at 02:00
  Përgjigju

  Bravo! Gjeja me e mrekullueshme qe kam pare per Shqiperine ketu ne Canada! Urime Gjergj Luca, bir i denje i aktorit te shquar Ndreke Luca. Ndjehem krenar per ty Gjergj !

 • Marina
  21 Janar 2019 at 02:50
  Përgjigju

  Bravo Gjergj Luca, njerez si ty i duhen kesaj bote!!!! Nje perqafim te forte nga nje bashkekombase. Dhe urime e mbare e me mbare te vafte ne realizimin e endrave te tua dhe te te gjithe atyre qe punojne me ty!

 • Bamir
  22 Janar 2019 at 03:34
  Përgjigju

  Gjeja me e bukur qe kam pare. Urime Gjergj Luca prej Bamir Bebeziqit ne Kanada. Uroj te besh inatci sa me shume shqiptare. Mundesite jane, duhen mendje, duhen energji, duhet shpirt, por sot mesova se u dashka edhe pak art. Kush me mire se ju i permbush keto kritere.

 • Përgjigju

  *

  *

  Emisione