Historia ime – Historia e jetës së aktorit Genc Fuga!Historia ime – Historia e jetës së aktorit Genc Fuga!

13:30 05/02/2021

I ftuar në emisionin “Historia ime” në Tv Klan ka qenë aktori i njohur dhe pedagogu Genc Fuga i cili ka treguar si e ka kaluar këtë periudhë pandemie dhe si po e zhvillon mësimin online me studentët. Ai mes humorit ka treguar se mësimi online e ka bërë që të njohë të gjithë prindërit e studentëve dhe shpesh herë t’i shohë me tava nëpër duar.Të ngjashme