Lajme Tv Klan 11 Gusht 2022, ora 15:30

Lajme Tv Klan 11 Gusht 2022, ora 15:30

17:15 11/08/2022

#lajme, #edicioniinformativ ora 15:30 data 11 Gusht 2022 #TvKlan #KlanLajme

Spiker: Redi Prifti

Headline 11 gusht 2022

Rama publikon shifrat: Javën e parë të Gushtit 17.5% turistë të huaj më shumë se 1 vit më parë

Qeveria, nismë të re ligjore për sigurinë në plazhe. Kumbaro: Monitorim dhe ndëshkim

Firmoset memorandum për portin e ri të Durrësit. Rama: Efekti në turizëm do të jetë spektakolar

Bordi rrit me 5 Lekë çmimin e naftës ndërsa benzina me 2 Lekë. Gazi nuk ndryshon

BSH: Presim stabilizim të ccmimeve në fund të vitit. Ekonomia do të vijojë rritjen

Situata alarmante nga zjarret në Greqi. Probleme edhe në Mal të Zi, Francë e SHBA

Të ngjashme