Lajme Tv Klan 12 Maj 2022, ora 15:30
Lajme Tv Klan 12 Maj 2022, ora 15:30

17:00 12/05/2022

#Lajme, #edicioniinformativ ora 15:30 data 12 Maj 2022 #TvKlan #KlanLajme

Spiker: Anjola Hamzaj

Headlines 12 Maj 2022

Rama i vendosur: Në Qershor ndahemi nga RMV. Procesi i Ballkanit të Hapur do ecë përpara

Debate në Kuvend për rezoluten për genocidin serb. Tensione mes Spahos dhe Bardhit

Vdekjet tejkalojnë lindjet në populate, përjashtim bëjnë vetëm Tirana e Kukësi

Kosova aplikon për në KIE. Vuçiç mbledh Këshillin e Sigurimit: U prish Pakti i Uashingtonit

Publikohen pamjet e vrasjes së civilëve nga rusët në Ukrainë, i qëllojnë pas shpine

Parashikimi i ekspertit Italian: Tirana fiton 25 milionë Euro nga finalja e Conference League

Të ngjashme