#lajme, #edicioniinformativ ora 15:30 data 13 Prill 2024 #TvKlan #KlanLajme

Rama: Tenderat do të kryhen nga “IA”. Neutralizojmë burimin e qelbit të korrupsionit

Ambasadori i BE: SPAK ka rezultate konkrete. Presion nga politika? Nuk duket i shqetësuar

“Le Figaro” fton lexuesit të vizitojnë Shqipërinë: Male, lugina dhe lumenj, natyrë e egër për aventura

Moti i ngrohtë popullon plazhet, fluks pushuesish në bregdetin shqiptar

Kalim pa kontrolle për 9 muaj në Morinë. Balla dhe Svelça firmosin marrëveshjen

Irani në prag të luftës me Izraelin. Tension i lartë në lindjen e mesme

“Euro 2024”, Italia synon finalen. Mediat: Rivale grupi ka vetëm Spanjën dhe Kroacinë

/tvklan.al