Lajme Tv Klan 19 Shkurt 2020, ora 19:30

Lajme Tv Klan 19 Shkurt 2020, ora 19:30

20:57 19/02/2020

Titujt kryesorë: 19 shkurt 2020

PRESIDENTI, ME 2 MARS DEKRET PER SHPERNDARJEN E PARLAMENTIT? META: ESHTE KUNDER GRUSHTIT TE SHTETIT TE IDEUAR NGA RAMA

OPOZITA, KUNDER NJE MARREVESHJE RAMA – BASHA. PD JEP “OK” PER DALJEN ME GRUPIM BRENDA KOALICIONIT

RINDERTIMI, RAMA: PRIORITET ESHTE FSHATI. PROKURIMI DO TE JETE ELEKTRONIK DHE ME PROCEDURE TE PERSHPEJTUAR

VRASJA E 5-FISHTE NE GJILAN. MB: POLICJA QE KREU KRIMIN KISHTE PROBLEME MENDORE. JANE RRETH 100 TE TILLE

ERDOGAN PARALAJMERON NDERHYRJE USHTARAKE NE SIRI. REAGON RUSIA: SKENARI ME I KEQ I MUNDSHEM
Grupi
LAJMET
Të ngjashme


Grupi