Lajme Tv Klan 25 Maj 2023, ora 15:30

Lajme Tv Klan 25 Maj 2023, ora 15:30

16:48 25/05/2023

#Lajme, #edicioniinformativ ora 15:30 data 25 Maj 2023 #TvKlan #KlanLajme

Spiker: Anjola Hamzaj

Headlines 25 Maj 2023

Parlamenti miraton rritjen e pagave. Rama: Premtim i përmbushur. Berisha: Është indeksim

Zbardhet dëshmia e Habib Rexhës: E vrava Arjan Gosën se më kërcënoi dy herë

Lindjet, në nivelin më të ulët historik Lezha dhe Gjirokastra, me rënien më të madhe

Gjermania bie në recesion. Rritja e çmimit të energjisë uli konsumin

Ron Desantis, zyrtarisht në garën Republikane për presidentin./tvklan.al

Të ngjashme