Lajme Tv Klan 5 Tetor 2022, ora 15:30


Lajme Tv Klan 5 Tetor 2022, ora 15:30

17:32 05/10/2022

#Lajme, #edicioniinformativ ora 15:30 data 5 Tetor 2022 #TvKlan #KlanLajme

Spiker: Anjola Hamzaj

Headline 5 Tetor 2022

Qeveria u rrit pagat me 15% pedagogëve. Rama: Nuk jemi dakord me rritjen. Berisha: Protesta e tyre është kapriço.

Pedagogët: Nuk jemi dakord me rritjen. Berisha:Vendim cinik i Edi Ramës.

Rama dhe Rutte zbardhin idenë e komunitetit politik Europian.

Dëshmia e vëllezërve Beqiraj hap dosjet e vjetra. Në verifikim dy vrasje me pagesë.

Balluku: Gjoba institucioneve që nuk kursejnë 15% energji elektrike.

Dy shkrimtare francize kryesojnë listen e favoriteve për Nobelin në letërsi.
Të ngjashme