Më e lumtur se kurrë! Aktorja konfirmon se është në pritje të ëmbël


Më e lumtur se kurrë! Aktorja konfirmon se është në pritje të ëmbël

10:32 31/08/2020

Aktorja Emma Roberts është në pritje të fëmijës së saj të parë me Garrett Hedlund.

Prej një kohe të gjatë është përfolur nga mediat rozë, se Emma është në pritje të ëmbël, por vetëm së fundmi aktorja vendosi të konfirmojë shtatzëninë e saj.

Ema publikoi në profilin e saj në Instagram një foto me barkun e rrumbullakosur, duke zbuluar gjithashtu edhe gjininë e bebushit që pritet të sjellë në jetë.

https://www.instagram.com/p/CEif_2EAEz3/?utm_source=ig_embed

Unë dhe dy djemtë e mi të preferuar“, ka shkruar Roberts bashkëngjitur fotos ku shihet përkrah partnerit të saj./tvklan.alTë ngjashme