Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth, martesë sekreteMiley Cyrus dhe Liam Hemsworth, martesë sekrete

10:11 19/02/2016

Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth po përfliten rreth martesës së tyre të bërë në fshehtësi.

Sipas një burimi për revistën "Life & Style", çifti ka organizuar një ceremoni teksa ndodhej për pushime në një plazh privat në Australi.

E ndërsa fansat ende nuk besojnë faktin se Miley dhe Liam janë të fejuar, i njëjti burim konfirmon se ata u kanë treguar miqve të tyre më të afërt se janë të martuar tashmë./tvklan.al

4

2

 Të ngjashme