Nuk e prisnim, por “Akull” po vjen…

Nuk e prisnim, por “Akull” po vjen…

14:35 18/11/2019

Reperi i njohur Capital T nuk di të ndalet. Vetëm pak ditë më parë ai publikoi bashkëpunimin e tij me Majk. Kënga “Hala” është pëlqyer së tepërmi nga publiku dhe ka marrë klikime të shumta në kanalin zyrtar YouTube.

View this post on Instagram

AKULL 🥶❄️ 23.11.2019 🥀🥀🥀🥀

A post shared by Capital T (@truekapo) on

Por, përmes një postimi në Instagram, Capital T ka njoftuar fansat se kënga e tij më e re do publikohet në 23 Nëntor. “Akull” mban titullin produksioni i ri muzikor që do të lançohet dhe fansat mezi po presin./tvklan.al
UKT
Grupi
LAJMET

Të ngjashme


UKT
Grupi