Parashikimi i motit 5 Nëntor

Posta

Parashikimi i motit 5 Nëntor

08:00 05/11/2019

Sipas Meteoalb, Shqipëria do të karakterizohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash.

Temperaturat do të luhaten nga 4 gradë Celsius në 22 gradë Celsius.

Era do të fryjë me shpejtësi 60 km/h në drejtimin jugor duke shkaktuar në det dallgëzim 6 ballë. /tvklan.al


Reklama
Grupi
LAJMET

Të ngjashme

Reklama
UKT
Grupi
UKT